STOLARKA PREMIUM

KONTAKT
System MB-86 DRZWI PANELOWE

SYSTEM MB-86 DRZWI PANELOWE

Read More
MB-104-PASSIVE

SYSTEM MB-104 PASSIVE

Read More

System MB-86 DRZWI PANELOWE

Drzwi panelowe są propozycją dla najbardziej wymagających użytkowników.  Ze względu na nowoczesne rozwiązania techniczne i wzornictwo mogą być nie tylko funkcjonalnym i trwałym wejściem do domu, ale także jego wizytówką i ozdobą.

Solidna konstrukcja

Konstrukcja bazuje na systemie termo izolowanych kształtowników aluminiowych MB-86, który jest w obecnej ofercie ALUPROF najbardziej zaawansowanym technologicznie systemem drzwiowym.  Profil skrzydła jest dostosowany do łączenia ze specjalnymi wypełnieniami, zlicowanymi z powierzchnią ościeżnicy. Mogą one być za pomocą klejenia mocowane do profili nośnych jednostronnie lub dwustronnie.  Możliwość stosowania ukrytych zawiasów dodatkowo podnosi walory estetyczne drzwi.

Nowoczesność, styl i doskonały wygląd na lata

Panele wypełniające dostępne są w wielu różnych wzorach i kolorach. Zastosowane w ich produkcji techniki wykonywania frezów o różnym kształcie, ozdobnych aplikacji a także wstawiania szkła zespolonego dają niezliczoną ilość kombinacji i wariantów. Dzięki temu drzwi z ich zastosowaniem mogą być zastosowane zarówno w nowoczesnych domach, jak i w architekturze o klasycznym stylu. Zawsze jednak stanowią piękne wejście do budynku, które zwraca na siebie uwagę i dodaje uroku elewacji wejściowej. Wypełnienia drzwiowe  zbudowane są z wytrzymałych i odpornych na czynniki atmosferyczne materiałów. Zewnętrzne elementy są często dodatkowo pokrywane warstwami specjalnych lakierów lub w swej powierzchni zawierają żywice epoksydowe, dzięki czemu panele przez długi czas zachowują swój reprezentacyjny wygląd. Istnieje także możliwość zastosowania na nich unikalnych farb teflonowych Finea, które minimalizują przywieranie brudu.

Szczelność i izolacyjność

Dzięki temu, że konstrukcję nośną stanowi system MB-86 mamy do dyspozycji lekkie, a jednocześnie sztywne i wytrzymałe profile aluminiowe dostępne w czterech wariantach budowy (ST, SI, SI+ oraz AERO) oraz w trzech kombinacjach uszczelnienia dolnego. Drzwi posiadają bardzo wysoką szczelność na wodę i powietrze, a także znakomitą izolacyjność termiczną i akustyczną. To ma realne przełożenie zarówno na komfort panujący we wnętrzu budynku, jaki i na koszty jego użytkowania.

System MB-104 PASSIVE

System okien z przegrodą termiczną MB-104 Passive, o najwyższej izolacyjności termicznej, spełnia wszelkie wymagania stawiane elementom stosowanym w budownictwie pasywnym. System ten służy do wykonywania elementów architektonicznej zabudowy zewnętrznej, np.: różnych typów okien, wiatrołapów, witryn i konstrukcji przestrzennych, które cechuje, poza doskonałą izolacją termiczną, również bardzo dobra izolacja akustyczna, szczelność na wodę i powietrze oraz wysoka wytrzymałość konstrukcji.

Konstrukcja kształtowników systemu MB-104 Passive posiada dwa warianty wykonania w zależności od wymagań oszczędności energii cieplnej: SI i AERO

Parametry okien wykonanych z elementów systemu MB-104 Passive przekraczają obecne wymagania najostrzejszych, obowiązujących przepisów i norm, dlatego też system MB-104 Passive jest systemem dedykowanym do budownictwa energooszczędnego i pasywnego.
Zalety systemu MB-104 Passive:

  • okna z certyfikatami Passive House Institute Darmstadt dla wersji MB-104 Passive SI oraz MB-104 Passive Aero
  • wysoka izolacyjność termiczna dla okna otwieranego Uw od 0,53 W/m2K
  • ponadnormatywne parametry szczelnościowe i izolacyjne
  • szeroki zakres szklenia do 81 mm

Stolarka aluminiowa Śląsk, Bielsko - Alusolution.pl

Zapotrzebowania klientów z roku na rok rosną coraz bardziej co oznacza, że firmy, które chcą sprostać ich oczekiwaniom, muszą poszukiwać najnowocześniejszych rozwiązań. Najlepiej, aby zrobiły to jeszcze przed swoją konkurencją. Obecnie, dużym zainteresowaniem cieszą się te firmy, które specjalizują się w produkcji nowoczesnej stolarki aluminiowej. Przedsiębiorstwa coraz bardziej inwestują w swoich klientów, dlatego poszerzają ofertę usług o kolejne możliwości.

Głównym zadaniem stolarki aluminiowej ze śląska jest odpowiadanie na współczesne wyzwania architektoniczne, za pomocą zastosowania ciekawych form i kształtów. Nowoczesne, aluminiowe systemy okienno- drzwiowe charakteryzują się przede wszystkim wyjątkową lekkością całej konstrukcji przy jednoczesnej odporności za zmienne warunki atmosferyczne i uszkodzenia wszelkiego rodzaju.

Wiemy, że stolarka aluminiowa bielsko doskonale sprawdza się w przypadku okien i drzwi, również tych antywłamaniowych, dlatego wzbogaciliśmy swoją ofertę o stolarkę premium. Zależy nam na tym, aby nasi klienci otrzymywali dokładnie to, na czym im zależy. Nie preferujemy stosowania półśrodków, zwłaszcza w tak ważnych kwestiach. Postawiliśmy więc na ofertę, która charakteryzuje się przede wszystkim stosowaniem wysokiej jakości rozwiązań i atrakcyjnymi cenami. Oprócz tego posiadamy zespół doświadczonych profesjonalistów, który stawia przede wszystkim na nowoczesne podejście do stolarki aluminiowej ze śląska.