Rolety zewnętrzne

Rolety zewnętrzne (żaluzje zwijane) to praktyczny system, który chroni nas na trzy sposoby: doskonale izoluje termicznie, chroni prywatność i spokój, a także zapewnia skuteczną barierę antywłamaniową.

Rolety firmy Aluprof są wykonywane z wyselekcjonowanych materiałów, gwarantujących ich najwyższą jakość. Rolety zarówno w systemie podtynkowym, adaptacyjnym jak i nadstawnym są stworzone z myślą o poprawie bilansu energetycznego budynku. Zimą w znacznym stopniu pozwalają obniżyć koszty ogrzewania, latem natomiast, gdy świeci słońce, a na zewątrz panuje wysoka temperatura, zapewniają przyjemny chłód oraz półmrok dający odpoczynek zmęczonym oczom.

Dodatkowo dzięki przemyślanej konstrukcji i odpowiednio dobranym surowcom rolety stanowią skuteczną ochronę przed nieproszonymi gośćmi. Sprawiają, że dom staje się miejscem, gdzie czujemy się swobodnie, bezpiecznie, do którego z przyjemnością wraca się po trudach dnia wiedząc, że zawsze można znaleźć w nim spokój i schronienie.

Najważniejszą jednak zaletą jest to, że Aluprof jest pierwszym polskim systemodawcą, który w ofercie posiada system rolet antywłamaniowych w klasie RC3. Potwierdziły to badania, przeprowadzone w akredytowanym laboratorium badawczym, zgodne z normą PN-EN 1627:2011. Dzięki zastosowaniu tego systemu roletowego możemy mieć pewność, że nasz dom jest bezpieczny pod naszą nieobecność, zwłaszcza w czasie wakacji, urlopu czy też ferii zimowych.

Rolety zewnętrzne, aluminiowe - Bielsko, Śląsk

Zastosowanie rolet zewnętrznych ze śląska, to bardzo popularne rozwiązanie, które pozwala na utrzymanie odpowiedniej temperatury w pomieszczeniu. Rolety zewnętrzne bielsko chronią przed wysoką temperaturą latem i utrzymują ciepło zimą. Ponadto obniżają poziom hałasu i stanowią skuteczną barierę zabezpieczającą przed kradzieżą. Integralność rolet zewnętrznych ze śląska z najnowocześniejszymi technologiami sprawia, że są coraz bardziej funkcjonalne. Stanowią doskonałe zabezpieczenie przed wszelkimi czynnikami atmosferycznymi, ale przede wszystkim są profesjonalną izolacją termiczną budynku.

Czy wiesz, że okna przepuszczają nawet do 80% promieni słonecznych, co latem jak wiadomo może doprowadzić do nadmiernego nagrzewania pomieszczeń? Montaż rolet zewnętrznych z bielska pozwala na ich zatrzymanie jeszcze przed szybą, co skutecznie uchroni Twoje mieszkanie przed nagrzaniem.

Nasza firma w procesie produkcji wykorzystuje jedynie sprawdzone materiały wysokiej jakości. Głównym celem naszej firmy jest przede wszystkim poprawa bilansu energetycznego budynku. Z dbałości o komfort naszych klientów stosujemy jedynie nowoczesne technologie, które pozwalają nam na tworzenie nietuzinkowych rozwiązań. Wiemy, jak sprostać oczekiwaniom naszych klientów, dlatego z naszej oferty skorzystało już szerokie grono odbiorców. Zastosowanie rolet zewnętrznych pozwali na poprawę komfortu i warunków życia całej Twojej rodzinie. Rolety mogą być używane również w innych budynkach. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą na rolety zewnętrzne ze śląska. Chętnie odpowiemy na każde pytanie i pomożemy w wyborze najlepszego rozwiązania.