Oferty pracy

Nowoczesna i dynamicznie rozwijająca się firma Alusolution, producent aluminiowych systemów budowlanych, poszukuje pracowników na stanowisko:

PRACOWNIK PRODUKCJI

Miejsce pracy: Międzyrzecze Górne k/Bielska-Białej

Zakres obowiązków:
• obsługa piły i maszyn typu frezarki.

Oczekiwania:
• min. 2 letnie doświadczenie przy produkcji okien, drzwi aluminiowych
• wykształcenie średnie techniczne lub zawodowe
• znajomość rysunku technicznego
• zdolności manualne oraz precyzja
• rzetelność i sumienność w wykonywaniu obowiązków

Oferujemy:
• umowę o pracę na pełny etat
• korzystne warunki płacowe uzależnione od zdobytego doświadczenia zawodowego ( 200 – pokaż numer telefonu – 0zł netto)
• możliwość rozwoju zawodowego
• narzędzia niezbędne do wykonywania pracy na oferowanym stanowisku
• pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie.

Zainteresowanych Kandydatów prosimy o przesyłanie aplikacji drogą elektroniczną.
Termin składania ofert do 14 października 2015 r.
W tytule wiadomości prosimy podać nazwę stanowiska oraz nazwisko i imię kandydata. Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi Kandydatami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm.”
Alusolution S.C. 43-392 Miedzyrzecze Górne 652